Przejdź do treści

Dlaczego zakątek?

Zwierzęcy Zakątek to polski serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki nam w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na swój cel charytatywny np. karme dla zwierzat, czy leczenie

Krok 1: Załóż konto dla swojej organizacji i poczekaj na weryfikację konta

Krok 2: Zbiórkę na ZwierzecyZakatek.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Założenie zbiórki trwa kilka chwil i jest bardzo proste. 

Krok 3: Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia strony zbiórki. ZwierzecyZakatek.pl pomaga rozesłać link do zbiórki poprzez przycisk udostępnienia zbiórki na Facebooku. Po założeniu zbiórki odrazu możesz przyjmować wpłaty. 

Krok 4: Każdy odwiedzający Twoją zbiórkę może bezpiecznie i szybko wpłacać na nią pieniądze poprzez przelewy internetowe a już niedługo przy użyciu kart kredytowych. Kwota jaką udało sie zebrać jest widoczna dla wszystkich. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają następne osoby i tak dalej. 

Krok 5: Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili.  Wypłata pieniędzy trwa maxymalnie 3 dni robocze. Wypłaty nie powodują zmian licznika wpłat na stronie zbiórki.

Zarejestruj swoją organizację już teraz!

Masz pytanie?

Pomyślnie wylogowano!